Placení členských příspěvků

Výše ročního členského příspěvku viz níže. K zaplacení členského příspěvku slouží následující údaje:

Částka: 
členové do 18 let – 200 Kč
studenti od 18 do 26 let – 400–600 Kč (minimální a maximální částka)
členové od 18 do 65 let – 700–1000 Kč (minimální a maximální částka)
důchodci od 65 do 75 let – 550 Kč
důchodci nad 75 let věku – dobrovolné ČP
zahraniční členové – standardní ČP + poštovné.

Č. Ú.: 1035727028/6100

IBAN: CZ5161000000001035727028

 

Swift/BIC kód: EQBKCZPP
V. S.: *váš originální VS, NE číslo legitimace*

Do poznámky k platbě ideálně uvádějte JMÉNO; PŘÍJMENÍ; ČÍSLO LEGITIMACE; ROK NA KTERÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍTE.

Váš originální variabilní symbol naleznete v tabulce níže. Je nutné ho k platbě přiložit, jinak Vám platba nebude přiřazena. Čestní členové (ČČ) a důchodci nad 75 let věku (D) nejsou povinni platit členské příspěvky. Jejich platby budou automaticky evidovány jako dary ve prospěch ČSE.

Zkratky: ČČ – čestný člen; dXX – dar a jeho výše; D – důchodce; mč – mladý člen; PL – platil; sl – složenka; ZČ – zahraniční člen. V tabulce je též uvedeno, která čísla časopisu Klapalekiana člen obdržel (1-2, 3-4, S-supplementum).

Částka přesahující maximální částku příspěvku bude evidována jako dar.

Tabulka je aktuální ke dni 30.6.2022.
PRIJMENI JMENO VAR_SYMB 2021 2022
Adam Otomar 1121 PL 1-2, 3-4 + P1
Adamík Karel 1114 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Ambrožová Lucie 1123 PL 1-2, 3-4 + P1
Ando Juraj 1122 sl 1-2, 3-4 + P1
Andrejeva Rimma 1115 D D
Balázs Attila 12216 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Baloun Vladislav 1201 PL 1-2, 3-4 + P1
Baňař Petr 12202 PL 1-2, 3-4 + P1
Bartas Rostislav 12211 PL 1-2, 3-4 + P1
Batelka Jan 1213 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Bečvář Stanislav 1216 sl
Bělín Vladimír 1221 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Benda Daniel 12212 sl 1-2, 3-4 + P1
Benedikt Stanislav 1223 PL+d450 1-2, 3-4 + P1
Beneš Jan 1284 sl 1-2, 3-4 + P1
Beneš Vladimír 1226 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Beran Vojtěch 1228 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Beran Radek 1287 PL 1-2, 3-4 + P1
Bernat Petr 12217 PL 1-2, 3-4 + P1
Bezděk Milan 12210 sl 1-2, 3-4 + P1
Bezděk Jan 1291 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d150
Bezděk Aleš 1278 PL+d600 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Bičiště Vladimír 1233 D+d250 1-2, 3-4 + P1 D+d250
Blažej Lukáš 1298 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Blažek Radek 1239 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d450
Blecha NETISKNOUT Vladimír 1240 D D
Blízek Jaroslav 12205 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Bobot Ludvík 12207 PL 1-2, 3-4 + P1
Bocák Ladislav 1241 PL 1-2, 3-4 + P1
Bocáková Milada 1286 PL 1-2, 3-4 + P1
Bogusch Petr 12209 PL 1-2, 3-4 + P1
Boháč Jaroslav 1242 PL 1-2, 3-4 + P1
Borovec Roman 1246 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Bořkovec Jan 1247 sl 1-2, 3-4 + P1
Bořucký Jan 1293 PL 1-2, 3-4 + P1
Bosák Jaroslav 1248 PL+d450 1-2, 3-4 + P1
Boščík Ivo 1295 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Bouchal Jiří 1249 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Boukal David 1250 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d200
Boža Petr 12208 PL 1-2, 3-4 + P1
Brabec Milan 1252 PL 1-2, 3-4 + P1
Brádka Jaroslav 1296 PL 1-2, 3-4 + P1
Bratka Jaromír 1297 PL 1-2, 3-4 + P1
Brož Vojtěch 12215 mč 1-2, 3-4 + P1
Březíková Milena 12201 sl
Březina Boleslav 1262 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Bubeníková Kristýna 12214 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Bubová NETISKNOUT Terezie 12213 PL PL(150) – DOPL 550
Budinský Vladimír 1266 PL 1-2, 3-4 + P1
Budka Slavoj 1267 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Budský František 12218 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(150-DOPL 550)
Bulirsch Petr 1269 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Caha David 1317 mč 1-2, 3-4 + P1
Caha René 1312 sl 1-2, 3-4 + P1
Cempírek Jan 1315 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Cimický Pavel 1314 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(300 – DOPL 400)
Coffin Simon 1316 PL 1-2, 3-4 + P1
Čelechovský Alois 1409 PL 1-2, 3-4 + P1
Čelikovský Vladimír 1435 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Černý Oldřich 1421 PL 1-2, 3-4 + P1
Černý Jindřich 1416 PL 1-2, 3-4 + P1
Černý Miloš 1420 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Červenka Václav 1425 D+d350 1-2, 3-4 + P1 D
Čičovský Daniel 1448 mč 1-2, 3-4 + P1
Čikl Jaroslav 1449 X
Čížek Lukáš 1438 PL 1-2, 3-4 + P1
Čížek Petr 1429 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Čtvrtečka Richard 1432 PL 1-2, 3-4 + P1
Čudan Dušan 1447 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Čuřík Petr 1439 sl
Dalihod Jaroslav 1501 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Damaška Albert 1558 sl 1-2, 3-4 + P1
Darebník Jiří 1560 sl 1-2, 3-4 + P1
Dembický Luboš 1509 sl 1-2, 3-4 + P1
Dolák Štefan 1554 PL 1-2, 3-4 + P1
Doležal Miroslav 1517 D+d600 1-2, 3-4 + P1
Doležal Aleš 1545 sl 1-2, 3-4 + P1
Domanski Cezary Wojciech
Dongres Václav 1566 PL 1-2, 3-4 + P1
Dudek Petr 1567 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Dudl Roman 1563 sl 1-2, 3-4 + P1
Duchek Karel 1535 PL 1-2, 3-4 + P1
Ďuríček Marek 1564 PL 1-2, 3-4 + P1
Dus Martin 1568 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d500
Dušek Miloš 1537 D 1-2, 3-4 + P1 D
Dvořáček Jiří 1559 PL 1-2, 3-4 + P1
Dvořák Lubomír 1557 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Dvořák Ivo 1547 PL 1-2, 3-4 + P1
Dvořák Václav 1548 PL 1-2, 3-4 + P1
Dvořák Marek 1541 sl 1-2, 3-4 + P1
Elsner Gustav 1603 D 1-2, 3-4 + P1 D
Erben Richard 1605 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Ernest Ladislav 1606 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Ezer Eduard 1610 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Fabián Jiří 1740 PL 1-2, 3-4 + P1
Fabiánek Přemysl 1745 mč 1-2, 3-4 + P1
Fajčík NETISKNOUT Jaroslav 1701
Farion Roman 1704 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Farkač Jan 1705 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d4650
Farkačová Jana 1706 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Feik Vlastislav 1709 PL+d50 1-2, 3-4 + P1
Felbáb Mirko 1711 PL 1-2, 3-4 + P1
Fencl NETISKNOUT Rudolf 1713 ZČ (nechce Klap.) ZČ (nechce Klap.)
Fiala František 1736 PL 1-2, 3-4 + P1
Fiala Martin 1739 PL 1-2, 3-4 + P1
Fiedler František 1714 PL 1-2, 3-4 + P1
Fischer Oldřich Arnošt 1718 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Flanderka Jiří 1747 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Flíček Jiří 1722 D 1-2, 3-4 + P1 D
Foit Jiří 1741 PL 1-2, 3-4 + P1
Formánek Michael 1723 PL 1-2, 3-4 + P1
Fótyi Miroslav 1744 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Fraňková Tereza 1746 mč 1-2, 3-4 + P1
Fremuth Jan 1727 D 1-2, 3-4 + P1 D
Fuksa Milan 1742 PL 1-2, 3-4 + P1
Gabriš Radim 1818 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Gabzdil Rudolf 1801 PL 1-2, 3-4 + P1
Goshko Dmitry PL PL(700)
Gottwald Zdeněk 1806 sl 1-2, 3-4 + P1
Gottwald Albert 1804 D+d550 1-2, 3-4 + P1 D+d550
Gottwald Josef 1805 D 1-2, 3-4 + P1 D
Gregor Antonín 1807 PL 1-2, 3-4 + P1
Gulda Roman 1817 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Habarta Jan 11939 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Häckel Martin 11910 PL 1-2, 3-4 + P1
Hajdaj Patrik 11931 PL 1-2, 3-4 + P1
Hajdaj Evžen 11909 sl 1-2, 3-4 + P1
Hájek Tomáš 11938 PL 1-2, 3-4 + P1
Hájek Jiří 11911 PL 1-2, 3-4 + P1
Hamet Alois 1906 D 1-2, 3-4 + P1 D
Hampejs František 1908 sl 1-2, 3-4 + P1
Hanuš Jaromír 1911 PL+d250 1-2
Hartl Jan 1915 D 1-2, 3-4 + P1 D
Hauck David 1997 PL 1-2, 3-4 + P1
Háva Jiří 11903 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Havelda Zbyněk 1999 PL 1-2, 3-4 + P1
Havránek Oldřich 11917 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Hejda Radek 11937 PL 1-2, 3-4 + P1
Hejkal Jiří 1921 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Helclová Michaela 11955 PL 1-2, 3-4 + P1 sl (DOPL 50 za 2021)
Helešic Jan 11916 PL 1-2, 3-4 + P1
Hemala Vladimír 11935 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Heřman Petr 11925 PL+d1000 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d1000
Hesoun Petr 11941 PL 1-2, 3-4 + P1
Hlaváč Peter 11934 PL 1-2, 3-4 + P1
Hlaváček Antonín 11951 mč 1-2, 3-4 + P1
Hodek Karel 11954 sl 1-2, 3-4 + P1
Hoferek David 11919 PL+d200 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Holly Ferdinand 1939 PL 1-2, 3-4 + P1
Holub Antonín 11912 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Holý Kamil 11928 PL 1-2, 3-4 + P PL(700)
Honců Miroslav 1947 D 1-2, 3-4 + P1 D
Horák Jan 1953 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Horák Antonín 1952 PL 1-2, 3-4 + P1
Hořčička Tomáš 11953 sl 1-2, 3-4 + P1
Houba Ladislav 1961 D 1-2, 3-4 + P1 D
Hovorka Tomáš 11950 PL 1-2, 3-4 + P PL(700)
Hovorka Oldřich 1964 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Hradil Karel 11918 sl 1-2, 3-4 + P1
Hradský Milan 1969 D 1-2, 3-4 + P1 D
Hrdlička Jan 1970 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Hromádka Jiří 11922 PL 1-2, 3-4 + P1
Hron Jan 1975 D 1-2, 3-4 + P1 D
Hroník Jiří 11956 X
Hronková Jana 11952 sl 1-2, 3-4 + P1
Hrudová Eva 11926 sl 1-2, 3-4 + P1 PL(900)
Hruša Pavel 1979 PL 1-2, 3-4 + P1
Hrůzová Lucie 11940 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Hřeben František 1984 PL 1-2, 3-4 + P1
Hučín Bohumil 11933 D 1-2, 3-4 + P1 D
Hula NETISKNOUT Stanislav 1989 D D
Hurko Volodymyr 11929
Chromý Jiří 2008 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Chvalkovský Jiří 2011 PL+d50 1-2, 3-4 + P1
Chvojka Pavel 2012 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Chybík Josef 2014 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Ides David 20004 PL 1-2, 3-4 + P1
Imríšek Pavel 20003 PL 1-2, 3-4 + P1
Ivánek Zdeněk 20002 PL 1-2, 3-4 + P1
Jahn Oldřich 2201 PL 1-2, 3-4 + P1
Jáchymek Pavel 2259 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Jakeš Oldřich 2202 D 1-2, 3-4 + P1 D
Jákl Stanislav 2262 PL 1-2, 3-4 + P1
Jakubal Miloň 2203 D 1-2, 3-4 + P1 D+d500
Jakubec Pavel 2258 PL 1-2, 3-4 + P1
Janák Jiří 2204 PL 1-2, 3-4 + P1
Janata Miroslav 2207 PL 1-2, 3-4 + P1
Janíčková Kateřina 2262 X
Januš Jiří 2249 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Jaroš Josef 2216 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Jarouš Milan 2261 PL 1-2, 3-4 + P1
Jelínek Josef 2221 ČČ 1-2, 3-4 + P1 ČČ
Jelínek Jaroslav 2220 PL 1-2, 3-4 + P1
Jeřábek Petr 2223 PL 1-2, 3-4 + P1
Jeziorski Petr 2243 PL 1-2, 3-4 + P1
Ježek Jan 2224 ČČ, D 1-2, 3-4 + P1 ČČ, D
Jindra Zdeněk 2228 sl 1-2, 3-4 + P1
Jirgl Tomáš 2231 PL 1-2, 3-4 + P1
Jor Tomáš 2260 mč+d550 1-2, 3-4 + P1
Jurkovská Lucie 2238 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(jen 550)
Juřena Daniel 2241 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Kabátek Petr 2302 PL 1-2, 3-4 + P1
Kačírek Antonín 2308 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Kadlec Tomáš 249945 PL+d950 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d500
Kadlec Josef 249932 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Kahánek Otakar 249951 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Kaláb Jaroslav 2316 PL 1-2, 3-4 + P1
Kalandra Petr 2319 PL 1-2, 3-4 + P1 PL
Kalivoda Vladimír 2323 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Káňa Jiří 2325 sl 1-2, 3-4 + P1
Kapler Oldřich 2329 PL 1-2, 3-4 + P1
Karas Zdeněk 2331 PL 1-2, 3-4 + P1
Karaus Ladislav 2332 sl 1.2, 3-4 + P1
Kareš Ondřej 249958 X
Karnecká-Potměšilová NETISKNOUT Helena 2334 sl
Kašák Josef 249952 PL+d400 1-2, 3-4 + P1
Kašpar Ludvík 2336 D 1-2, 3-4 + P1 D
Kašpárek NETISKNOUT Rudolf 2337 sl
Kejval Zbyněk 2344 PL 1-2, 3-4 + P1
Kernal Jan 249947 sl 1-2, 3-4 + P1
Kindl Jiří 249907 sl 1-2, 3-4 + P1
Klapka Ladislav 249948 PL 1-2, 3-4 + P1
Klapka Václav 249956 PL 1-2, 3-4 + P1
Klátil Lubomír 249937 sl 1-2, 3-4 + P1
Klausnitzer Bernhardt D+ČČ D+ČČ
Kletečka Zdeněk 2350 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Klícha NETISKNOUT Miroslav 2353
Klíma Libor 2354 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Klouček Jiří 249914 PL 1-2, 3-4 + P1
Kmeco Rudolf 2361 sl 1-2, 3-4 + P1
Kment Petr 249916 PL+d2000 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d1650
Knapp Michal 249930 PL 1-2, 3-4 + P1
KNIHOVNA Krkonošské muzeum 2424 PL 1-2, 3-4 + P1
Knížek Miloš 2362 PL 1-2, 3-4 + P1
Kobylák Jan 2363 sl
Kocian Matúš 2364 PL 1-2, 3-4 + P1
Kocourek Václav 2368 PL 1-2, 3-4 + P1
Kocourek František 2366 PL 1-2, 3-4 + P1
Kočárek Petr 2490 PL 1-2, 3-4 + P1
Kočišek Ján 249939 sl 1-2, 3-4 + P1
Kohn Jiří 2370 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Kohout Miloslav 2497 D 1-2, 3-4 + P1 D
Kolář Vojtěch 249943 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Kolibáč Jiří 2377 sl 1-2, 3-4 + P1
Komenda Josef 2381 PL+d450 1-2, 3-4 + P1
Komínek Josef 2382 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Kondler Jaroslav 2384 PL 1-2, 3-4 + P1
Konečný Karel 2386 PL 1-2, 3-4 + P1
Koniar Peter 249957 PL 1-2, 3-4 + P1
Konrád Martin 2389 PL 1-2, 3-4 + P1
Konvička Ondřej 249926 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Kopecký Tomáš 2499 PL+d450 1-2, 3-4 + P1
Kopr David 249931 PL+d50 1-2, 3-4 + P1
Košťál Zdeněk 2402 PL 1-2, 3-4 + P1
Koštíř Vojtěch 249960 X
Kouklík Ondřej 249953 PL 1-2, 3-4 + P1
Koutecký Slavomír 2404 PL 1-2, 3-4 + P1
Kovář Ivo 2405 D+d550 1-2, 3-4 + P1 D
Kovář Jakub 249941 PL 1-2, 3-4 + P1
Kovář Josef 249942 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(850)
Kovařík Milan 2407 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Kozel Petr 249949 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(150 – DOPLATIT)
Král David 2411 PL+d300 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d150
Králíček Milan 2413 D 1-2, 3-4 + P1 D
Krampl František 2415 PL 1-2, 3-4 + P1
Krásenský Pavel 2475 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d100
Krátký Jiří 2494 PL 1-2, 3-4 + P1
Kraus Zdeněk 2419 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Krejčík Petr 249917 sl
Krejčíř Miloš 249940 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Kresl Petr 2496 PL+d50 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Krist Miloš 249955 PL 1-2, 3-4 + P1
Krošlák Josef 249954 PL 1-2, 3-4 + P1
Křivan Václav 249911 sl 1-2, 3-4 + P1
Kříženecká Hana 249950 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Kubáň Vítězslav 2439 PL 1-2, 3-4 + P1
Kubíková Kateřina 249946 sl 1-2, 3-4 + P1
Kuboň Milan 2449 PL 1-2, 3-4 + P1
Kučera Pavel 2481 PL 1-2, 3-4 + P1
Kučera NETISKNOUT Petr 249929 sl
Kudrna Arnošt 2454 D 1-2, 3-4 + P1
Kudyn Milan 2455 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Kuja Jindřich 2456 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Kulíková Kateřina 249959 X
Kundrata Robin 249944 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Kuras Tomáš 2465 PL 1-2, 3-4 + P1
Kylies Petr 249905 PL+d150 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Kynkor Jiří 2495 PL 1-2, 3-4 + P1
Lackner Tomáš 2542 PL 1-2, 3-4 + P1
Lahoda Jiří 2547 PL 1-2, 3-4 + P1
Láska Radomír 2507 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Laštůvka Zdeněk 2511 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Laštůvka Aleš 2509 PL 1-2, 3-4 + P1
Leibelt Tomáš 2552 sl 1-2, 3-4 + P1
Lelláková Františka 2521 D 1-2, 3-4 + P1 D
Linhart Martin 2525 PL 1-2, 3-4 + P1
Liška Jan 2527 PL+d250 1-2, 3-4 + P1
Lízler Robert 2543 sl 1-2
Löbl Ivan ČČ ČČ
Lohnický Josef 2549 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Lošťák Miloš 2551 sl 1-2, 3-4 + P1
Lounek Otakar 2534 D 1-2, 3-4 + P1 D
Lučan Radek 2553 X
Lukovský Jan 2550 mč 1-2, 3-4 + P1
Máca Jan 2601 D 1-2, 3-4 + P1 D
Mahlerová Karolina 26624 PL 1-2, 3-4 + P1
Macháček Pavel 26601 PL 1-2, 3-4 + P1
Majer Josef 2698 sl 1-2, 3-4 + P1
Majkus Zdeněk 2613 D 1-2, 3-4 + P1 D
Malenovský Igor 26608 PL 1-2, 3-4 + P1
Malinka Zdeněk 2697 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Malý Vladislav 2621 D, ČČ 1-2, 3-4 + P1 D, ČČ
Mantič Marion 2622 PL 1-2, 3-4 + P1
Mareček Ivan 2624 PL 1-2, 3-4 + P1
Marek Jaroslav 2626 D 1-2, 3-4 + P1 D
Maršík Ladislav 2633 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Martinů Ivo 2637 PL 1-2, 3-4 + P1
Martinyová Adriana 26630 sl 1-2, 3-4 + P1
Martiš Miroslav 2638 sl 1-2, 3-4 + P1
Marvan Ivan 2639 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Mařík Martin 2640 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(950)
Máslo Petr 26627 PL 1-2, 3-4 + P1
Matějka Marek 26623 sl 1-2, 3-4 + P1
Mates Pavel 2644 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Matouš Josef 2645 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Matoušek Jan 26621 PL 1-2, 3-4 + P1
Matuška Jiří 2648 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Matúšových Petr 26610 sl 1-2, 3-4 + P1
Maxerová Tereza 26628 sl
Mazánek Libor 26611 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Melich Václav 2649 D 1-2, 3-4 + P1 D
Melichar NETISKNOUT Tomáš 26606
Mencl Ladislav 2650 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Miesbauer Josef 2688 PL 1-2, 3-4 + P1
Michalec Ilja 2656 PL 1-2, 3-4 + P1
Mikát Miroslav 2658 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Mikát Michael 26622 PL 1-2, 3-4 + P1
Miko Ladislav 2660 PL 1-2, 3-4 + P1
Mikyška Adolf 2665 D 1-2, 3-4 + P1 D
Minář NETISKNOUT Jan 2666 D D
Mitterwald František 26629 sl 1-2, 3-4 + P1
Mladenović Strahinja 26626 PL 1-2, 3-4 + P1
Mlejnek Roman 26616 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Mocek Bohuslav 2669 PL 1-2, 3-4 + P1
Modlinger Roman 26613 PL 1-2, 3-4 + P1 sl+d300
Moravec Pavel 2676 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Moravec Jiří 2674 D 1-2, 3-4 + P1 D
Mráček Zdeněk 2681 sl 1-2, 3-4 + P1
Mrozek Richard 2699 PL 1-2, 3-4 + P1
Mrozková Jitka 26625 mč 1-2, 3-4 + P1
Mucska Radoslav 26617 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Mühle Hans D, ZČ D, ZČ
Muška František 26602 PL 1-2, 3-4 + P1
Muzeum Beskyd 2694 PL 1-2, 3-4 + P1
Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace 26612 PL 1-2, 3-4 + P1
Nakládal Oto 2748 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Nečasová Aneta 2750
Nedvěd Oldřich 2707 sl 1-2, 3-4 + P1
Němec Václav 2712 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Němec Vojtěch 2741 PL 1-2, 3-4 + P1
Němý Jaroslav 2742 PL 1-2, 3-4 + P1
Nežerka Jiří 2718 D 1-2, 3-4 + P1 D
Nikodým Milan 2719 PL 1-2, 3-4 + P1
Novák Martin 2749 PL 1-2, 3-4 + P1 PL/700)
Novák Ivo 2724 D+d1000 1-2 D+d1000
Novák Vladimír 2729 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(950)
Novák NETISKNOUT František 2723 D D
Nováková Hana 2752 X
Novotná Pavlína 2751 PL+d150 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Ondra Pavel 2812 D+d2000 1-2, 3-4 + P1 D
Opatrný NETISKNOUT Daniel 2822
Opavský Dalibor 2823 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Orszulik Kamil 2814 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Ostravské muzeum 2818 PL 1-2, 3-4 + P1
Ouda Michal 2816 PL 1-2, 3-4 + P1
Özbek Hikmet
Pacholátko Petr 2902 PL 1-2, 3-4 + P1
Paikert František 2903 D 1-2, 3-4 + P1 D
Pálek Václav 29926 PL 1-2, 3-4 + P1
Pašek Miroslav 29914 sl 1-2, 3-4 + P1
Pávek Jiří 2912 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Pavel Filip 29904 PL 1-2, 3-4 + P1
Pavlíček Jan 2914 D 1-2, 3-4 + P1 D
Pavlíčková Kristýna 29930 sl 1-2, 3-4 + P1
Pecina Pavel 2920 D+d1500 1-2, 3-4 + P1 D
Pecina Roman 29910 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Peck Jarmila ČČ ČČ
Pejcha Michal 2985 PL 1-2, 3-4 + P1
Pelikán Jan 29920 PL 1-2, 3-4 + P1
Peřinková Pavlína 29919 PL 1-2, 3-4 + P1
Picek Vít 2937 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Pikner Michal 29922 PL 1-2, 3-4 + P1
Pittner Radim 29923 PL 1-2, 3-4 + P1
Pivoňka Jiří 29913 D 1-2, 3-4 + P1 D
Plachetka Mikuláš 29932 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Plančík Jaroslav 2945 PL 1-2, 3-4 + P1
Plecháč Jiří 2946 D 1-2, 3-4 + P1 D
Plutenko Vitalievič 29908 PL PL(1000)
Podholová Pavlína 29927 mč 1-2, 3-4 + P1
Pokorný Pavel 2951 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Pokorný Richard 29929 PL+d450 1-2, 3-4 + P1
Poláček Rostislav 29933 X
Potocký Pavel 2962 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d500
Pražák Jan 29928 mč 1-2, 3-4 + P1
Pražanová Žaneta 29931 sl 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Preisler Jiří 29912 PL+d50 1-2, 3-4 + P1
Procházka Jiří 29924 PL 1-2, 3-4 + P1
Prokop Jakub 2992 PL 1-2, 3-4 + P1
Prokop Jiří 2998 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Provazník Jiří 2995 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Průdek Pavel 2970 PL 1-2, 3-4 + P1
Pruner Luboš 2971 PL 1-2, 3-4 + P1
Průša Milan 29925 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Přibyl Kazimír 29934 X
Přidal Antonín 29903 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Pšenička Ivan 2987 PL 1-2, 3-4 + P1
Pšenička (Snäll) Stanislav 2975 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(150 – DOPL 550)
Ptáčník Michal 2976 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Půlpánová Klára 29935 X
Pultar Oldřich 2980 PL 1-2, 3-4 + P1
Purchart Luboš 29906 PL 1-2, 3-4 + P1
Rakovič Miloslav 3002 D 1-2, 3-4 + P1 D
Rataj Karel 3003 D 1-2, 3-4 + P1 D
Rébl Karel 3006 PL 1-2, 3-4 + P1
Rejl Stanislav 3045 PL 1-2, 3-4 + P1
Resl Květoslav 3011 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Resl Jaroslav 3010 PL+d50 1-2, 3-4 + P1
Ričl David 3043 PL 1-2, 3-4 + P1
Roháček Jindřich 3014 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Rolčík Jakub 3017 PL+d750 1-2, 3-4 + P1
Rothová Helena 3056 mč 1-2, 3-4 + P1
Rozkošný Rudolf 3023 ČČ 1-2, 3-4 + P1 ČČ
Rozsíval Milan 3024 PL 1-2, 3-4 + P1
Rus Ivo 3047 PL 1-2, 3-4 + P1
Rusek Josef 3031 D 1-2, 3-4 + P1 D
Růžička Tomáš 3033 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Růžička Jan 3032 PL(+d450) 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Rybárik Tomáš 3054 PL 1-2, 3-4 + P1
Ryjáček Vít 3049 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Ryšan Tadeáš 3057 mč 1-2, 3-4 + P1
Ryšánek Jaroslav 3055 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Ryšavý Jaroslav 3052 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Řebíček Vladislav 3102 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Řehoř Libor 3103 PL 1-2, 3-4 + P1
Řehounek Jiří 3111 X PL(700)
Řeřicha Michal 3110 PL 1-2, 3-4 + P1
Řezníček Martin 3109 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Říha Jan 3105 D 1-2, 3-4 + P1 D
Říha Martin 3108 sl 1-2, 3-4 + P1
Sabol Matěj 3339 mč 1-2, 3-4 + P1
Sabol Ondřej 3319 PL 1-2, 3-4 + P1
Salač Václav 1553 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Saska Pavel 3310 sl 1-2, 3-4 + P1
Sedláček Ondřej 3337 PL+d5000 1-2, 3-4 + P1
Sehnal Rostislav 3328 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Sehnal Richard 3309 PL 1-2, 3-4 + P1
Seidel Miroslav 3341 sl 1-2, 3-4 + P1
Sejkora Radek 3325 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Sekerka Lukáš 3331 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Schneider Jan 3218 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Schön Karel 3220 D, ČČ+d550 1-2, 3-4 + P1 D, ČČ+d550
Schreiber Igor 3221 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Sieber Arnošt 3222 PL+d50 1-2, 3-4 + P1 PL(550)+d50
Siegel Michal 3335 PL 1-2, 3-4 + P1
Siniaev Viktor 3321
Sitek Tomáš 3226 PL 1-2, 3-4 + P1
Sitek Jan 3225 PL 1-2, 3-4 + P1
Sivell Duncan 3333
Skala Jiří 3334 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Skalický Stanislav 3229 PL 1-2, 3-4 + P1
Skoupý Vladimír 3234 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Skuhravá Marcela 3235 ČČ 1-2, 3-4 + P1 ČČ
Skuhrovec Jiří 3320 PL 1-2, 3-4 + P1
Skyva Jan 3239 D 1-2, 3-4 + P1 D
Sládeček František 3335 PL 1-2, 3-4 + P1
Sladký Petr 3242 PL 1-2, 3-4 + P1 PL (700)
Sláma Milan 3243 D 1-2, 3-4 + P1 D
Sláma Pavel 3244 PL 1-2, 3-4 + P1
Sommer David 3329 PL 1-2, 3-4 + P1
Sommer Václav 3340 PL 1-2, 3-4 + P1
Souček Martin 3338 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Spružina Jiří 3312 PL 1-2, 3-4 + P1
Stanovský Jiří 3272 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Starý Jaroslav 3273 D 1-2, 3-4 + P1 D
Stejskal Robert 3314 PL 1-2, 3-4 + P1
Straka Jakub 3316 PL 1-2, 3-4 + P1
Strejček Petr 3285 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Svoboda Martin 3342 X
Svoboda David 3311 PL 1-2, 3-4 + P1
Sýkora Karel 3325 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(550)+d450
Szopa Richard 3315 PL 1-2, 3-4 + P1
Šafanda Jaroslav 3402 D 1-2, 3-4 + P1 D
Šafář Jaroslav 3490 PL 1-2, 3-4 + P1
Šálek Lubomír 3406 PL+d150 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Šanda Miloslav 3408 sl 1-2, 3-4 + P1
Šebek Pavel 3494 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Šefrová Hana 3479 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Šifner František 3415 D 1-2, 3-4 + P1 D
Šich Ladislav 3416 PL+d150 1-2, 3-4 + P1
Šilha Václav 3417 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Šilingr Jiří 3418 PL 1-2, 3-4 + P1
Šíma Adam 3484 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Šiman Libor 3482 PL 1-2, 3-4 + P1
Šimeček Jaroslav 3499 X
Šimek Karel 3472 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Šindelář Zdeněk 3421 PL 1-2, 3-4 + P1
Šípek Petr 3485 PL+d250 1-2, 3-4 + P1
Šípková Hana 3491 PL+d450 1-2, 3-4 + P1
Škapec Ludvík 3424 PL 1-2, 3-4 + P1
Škoda Richard 3477 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Škorpík Martin 3425 PL 1-2, 3-4 + P1
Škořepa Petr 3336 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Šlachta Martin 3467 sl 1-2, 3-4 + P1
Šmaha Jiří 3426 D 1-2, 3-4 + P1 D
Šnobl Karel 3430 sl 1-2, 3-4 + P1
Šponiar Jiří 3434 PL 1-2, 3-4 + P1
Špryňar Pavel 3468 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Šrámek Petr 3481 PL+d150 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Šťastný Jaromír 3436 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(850)
Šťastný Jaroslav 3437 PL 1-2, 3-4 + P1
Štekl NETISKNOUT Jiří 3438 D D
Štěpánek Pavel 3442 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Štěpánek Drahomír 3496 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Štolc Vladimír 3488 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Štrob Darek 3497 sl 1-2, 3-4 + P1
Štrobl Martin 3492 PL 1-2, 3-4 + P1
Šuchma Antonín 3469 PL 1-2, 3-4 + P1
Šulák Luboš 3483 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Šumpich Jan 3453 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Švácha Petr 3454 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Švancarová Eva 3495 mč 1-2, 3-4 + P1
Švanda Tomáš 3487 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Švarc Jiří 3490 sl 1-2, 3-4 + P1
Švarc Martin 3476 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Švec Zdeněk 3459 PL 1-2, 3-4 + P1
Švecová Anna 3489 PL 1-2, 3-4 + P1
Švejnoha Martin 3498 sl 1-2, 3-4 + P1
Tesař Oldřich 3559 PL 1-2, 3-4 + P1
Tihelka Erik 3557 PL 1-2, 3-4 + P1
Tichota Jiří 3510 D 1-2, 3-4 + P1 D
Tichý Vladimír 3549 PL 1-2, 3-4 + P1
Tkoč Michal 3556 sl 1-2, 3-4 + P1
Tomčík Jiří 3516 PL 1-2, 3-4 + P1
Tomeček Vojtěch 3519 PL 1-2, 3-4 + P1
Trávníček Pavel 3560 X
Trávníček Zdeněk 3527 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Trávníček Dušan 3546 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Trmal Antonín 3531 sl 1-2, 3-4 + P1
Trnka Filip 3555 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Trojan Ilja 3558 PL 1-2, 3-4 + P1
Trýzna Miloš 3550 PL 1-2, 3-4 + P1
Tůma Lukáš 3554 PL 1-2, 3-4 + P1
Tůma Petr 3536 PL 1-2, 3-4 + P1
Turčáni Marek 3553 PL 1-2, 3-4 + P1
Turčín Miloslav 3538 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d1000
Turna Jaroslav 3541 sl 1-2, 3-4 + P1
Týr Václav 3548 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Tyrner Pavel 3543 D 1-2, 3-4 + P1 D
Uhlíř Karel 3607 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Urbánek František 3605 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Uřičář Jan 3606 PL 1-2, 3-4 + P1
Vacula Dušan 3779 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Vágner Jaroslav 3791 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Vála Miloslav 3706 PL 1-2, 3-4 + P1
Vancl Zdeněk 3710 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Vaněk Ondřej 3794 mč 1-2, 3-4 + P1
Vaněk Stanislav 3717 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Vaněk Petr 3715 PL 1-2, 3-4 + P1
Vaňhara Jaromír 3718 PL 1-2, 3-4 + P1
Vašíček Martin 3792 PL 1-2, 3-4 + P1
Vávra Jiří Ch. 3722 PL 1-2, 3-4 + P1
Vávra Jiří 3721 PL 1-2, 3-4 + P1
Včelička Petr 3786 sl
Vendl Tomáš 3796 PL 1-2, 3-4 + P1
Veselka Martin 3797 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(850)
Veselý Petr 3730 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Větrovec Jaroslav 3799 PL 1-2, 3-4 + P1 PL (700)
Veverka Zdeněk 3798 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Viktora Petr 3733 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(jen 550)
Vinš NETISKNOUT Karel 3735 D D
Víša Jan 3736 PL 1-2, 3-4 + P1
Vodjanov Konstantin 3789
Voldřichová Alžběta 3795 mč 1-2, 3-4 + P1
Vondráček Dominik 3793 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Vonička Pavel 3757 PL+d450 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Vrabec Vladimír 3772 PL+d3000 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)+d10.650
Všetečka Josef 3764 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Vyhnálek Vladimír 3766 PL 1-2, 3-4 + P1
Vysloužil Ladislav 3767 D 1-2, 3-4 + P1 D
Vysoký Václav 3768 D 1-2, 3-4 + P1 D
Wachtl Hynek 3802 PL 1-2, 3-4 + P1
Zábranský Petr 3937 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Zahradník Petr 3902 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(700)
Zapletal Radek 3936 PL 1-2, 3-4 + P1
Záruba Martin 3939 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(800)
Záruba NETISKNOUT Petr 3935 sl
Zavřel Martin 3940 mč 1-2, 3-4 + P1
Zbuzek Bořivoj 3911 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)+d600
Zeithaml Josef 3929 PL 1-2, 3-4 + P1
Zelený Jiří 3915 D+d550 1-2, 3-4 + P1 D
Zelík Pavel 3934 PL 1-2, 3-4 + P1
Zeman Šimon 3938 mč 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Zieris Vladimír 3931 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(550)
Zúber Miroslav 3922 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Zvarič Bohdan 3927 D 1-2, 3-4 + P1 D
Zýka Miroslav 3930 PL 1-2, 3-4 + P1
Žahour Pavel 4009 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(950)
Žák Jaroslav 4001 PL 1-2, 3-4 + P1 PL(1000)
Žďárek (nechce Klap.) Jan 4002 D+d550 (nechce Klap.) D (nechce Klap.)
Žemlička Miroslav 4007 PL 1-2, 3-4 + P1
Přesunout se na začátek