Press "Enter" to skip to content

Placení členských příspěvků

Výše ročního členského příspěvku činí 550 Kč. K zaplacení členského příspěvku slouží následující údaje:

Částka: 550 Kč
Č. Ú.: 1922688379/0800

V. S.: *váš originální VS, NE číslo legitimace*

Do poznámky k platbě ideálně uvádějte JMÉNO; PŘÍJMENÍ; ČÍSLO LEGITIMACE; ROK NA KTERÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍTE.

Váš originální variabilní symbol naleznete v tabulce níže. Je nutné ho k platbě přiložit, jinak Vám platba nebude přiřazena. Čestní členové (ČČ), mladí členové do 18 let / studenti do 26 let (mč) a důchodci nad 75 let věku (D) nejsou povinni platit členské příspěvky. Jejich platby budou automaticky evidovány jako dary ve prospěch ČSE.

Zkratky: ČČ – čestný člen; dXX – dar a jeho výše; D – důchodce; mč – mladý člen; PL – platil; sl – složenka; ZČ – zahraniční člen. V tabulce je též uvedeno, která čísla časopisu Klapalekiana člen obdržel (1-2, 3-4, S-supplementum).

Tabulka je aktuální ke dni 21.9.2020.
PŘÍJMENÍ JMÉNO VAR.S. 2019 2020 2021
Adam Otomar 1121 PL 1-2, 3-4 PL
Adamík Karel 1114 PL 1-2, 3-4
Ando Juraj 1122 sl 1-2, 3-4
Andrejeva Rimma 1115 D 1-2, D D
Antuš Milan 1108 D 1-2, 3-4 D D
Baloun Vladislav 1201 PL 1-2, 3-4
Baňař Petr 12202 PL 1-2, 3-4 PL
Bartas Rostislav 12211 PL 1-2, 3-4
Batelka Jan 1213 PL 1-2, 3-4 PL
Bečvář Stanislav 1216
Bělín Vladimír 1221 PL 1-2, 3-4
Benda Daniel 12212 PL 1-2, 3-4
Benedikt Stanislav 1223 PL 1-2, 3-4 PL+d450
Beneš Vladimír 1226 PL 1-2, 3-4
Beneš Jan 1284 PL 1-2, 3-4
Beran Radek 1287 PL 1-2, 3-4
Beran Vojtěch 1228 PL 1-2, 3-4
Bezděk Aleš 1278 PL 1-2, 3-4 PL
Bezděk Jan 1291 PL 1-2, 3-4 PL
Bezděk Milan 12210 PL 1-2, 3-4
Bičiště Vladimír 1233 D+d250 1-2, 3-4 D+d250 D
Bílý Svatopluk 1236 D+d550, 1-2, 3-4 D+d550 D
Bílý Antonín 1235 D+sl, 1-2, 3-4 D D
Blažej Lukáš 1298 PL 1-2, 3-4
Blažek Radek 1239 PL 1-2, 3-4
Blecha NETISKNOUT Vladimír 1240 D D D
Blízek Jaroslav 12205 PL 1-2, 3-4 PL
Bobot Ludvík 12207 PL 1-2, 3-4
Bocák Ladislav 1241 sl 1-2, 3-4
Bocáková Milada 1286 PL 1-2, 3-4 PL
Bogusch Petr 12209 PL 1-2, 3-4
Boháč Jaroslav 1242 PL 1-2, 3-4
Borovec Roman 1246 PL 1-2, 3-4
Bořkovec Jan 1247 PL 1-2, 3-4
Bořucký Jan 1293 PL 1-2, 3-4
Bosák NETISKNOUT Jaroslav 1248 PL 1-2 PL
Boščík Ivo 1295 PL 1-2, 3-4 PL
Bouchal Jiří 1249 PL 1-2, 3-4 PL
Boukal David 1250 PL 1-2, 3-4 PL
Boža Petr 12208 PL 1-2, 3-4 PL
Brabec Milan 1252 PL 1-2, 3-4
Brádka Jaroslav 1296 PL 1-2, 3-4
Bratka Jaromír 1297 PL 1-2, 3-4 PL
Březíková Milena 12201
Březina Boleslav 1262 PL 1-2, 3-4
Bubeníková Kristýna 12214 X
Bubová Terezie 12213 PL 1-2, 3-4 PL
Budinský Vladimír 1266 PL 1-2, 3-4 PL
Budka Slavoj 1267 PL 1-2, 3-4 PL
Bulirsch Petr 1269 PL 1-2, 3-4 PL
Caha David 1448 mč 1-2, 3-4
Caha René 1312 PL 1-2, 3-4 PL
Cempírek Jan 1315 PL 1-2, 3-4 PL
Cimický Pavel 1314 PL 1-2, 3-4
Coffin Simon 1448 PL 1-2, 3-4
Čagánek Dan 1446
Čelechovský Alois 1409 PL 1-2, 3-4 PL
Čelikovský Vladimír 1435 PL 1-2, 3-4 PL
Černý Miloš 1420 PL 1-2, 3-4
Černý Jindřich 1416 PL 1-2, 3-4
Černý Oldřich 1421 PL 1-2, 3-4 PL
Červenka Václav 1425 sl D D
Čížek Lukáš 1438 PL 1-2, 3-4
Čížek Petr 1429 PL 1-2, 3-4 PL
Čtvrtečka Richard 1432 PL 1-2, 3-4
Čudan Dušan 1447
Čuřík Petr 1439 sl 1-2, 3-4
Dalihod Jaroslav 1501 PL 1-2, 3-4
Damaška Albert 1558 mč 1-2, 3-4
Darebník Jiří 1560 PL 1-2, 3-4 PL
Dembický Luboš 1509 PL 1-2, 3-4
Dítě Petr 1565 PL 1-2, 3-4 PL
Dolák Štefan 1554 PL 1-2, 3-4 PL
Doležal Miroslav 1517 PL 1-2, 3-4 PL
Doležal Aleš 1545 PL 1-2, 3-4
Doležal Tomáš 1519
Domanski Cezary Wojciech
Dongres Václav 1566 X PL
Dudl Roman 1563 PL 1-2, 3-4
Duchek Karel 1535 PL 1-2, 3-4 PL
Ďuríček Marek 1564 PL 1-2, 3-4 PL
Dušek Miloš 1537 D 1-2, 3-4 D D
Dvořáček Jiří 1559 PL 1-2, 3-4
Dvořák Lubomír 1557 PL 1-2, 3-4 PL
Dvořák Ivo 1547 PL 1-2, 3-4 PL
Dvořák Václav 1548 PL 1-2, 3-4 PL
Dvořák Marek 1541 PL 1-2, 3-4
Elsner Gustav 1603 D 1-2, 3-4 D D
Erben Richard 1605 PL 1-2, 3-4 PL
Ernest Ladislav 1606 PL 1-2, 3-4 PL
Ezer Eduard 1610 PL 1-2, 3-4 PL
Fabián Jiří 1740 PL 1-2, 3-4 PL
Fabiánek Přemysl 1745 mč 1-2, 3-4
Fajčík Jaroslav 1701
Farion Roman 1704 PL 1-2, 3-4 PL
Farkač Jan 1705 PL PL
Farkačová Jana 1706 PL PL
Feik Vlastislav 1709 PL 1-2, 3-4
Felbáb Mirko 1711 PL 1-2, 3-4
Fencl NETISKNOUT Rudolf 1713
Fiala Martin 1739 sl 1-2, 3-4
Fiala František 1736 sl 1-2, 3-4
Fiedler František 1714 PL 1-2, 3-4
Fischer Oldřich Arnošt 1718 PL 1-2, 3-4
Flanderka Jiří 1747 X PL
Flíček Jiří 1722 D 1-2, 3-4 D D
Foit Jiří 1741 PL 1-2, 3-4
Formánek Michael 1723
Fótyi Miroslav 1744 PL 1-2, 3-4 PL
Fraňková Tereza 1746 mč 1-2, 3-4
Fremuth Jan 1727 D 1-2, 3-4 D D
Frolík Svatopluk 1743 PL 1-2, 3-4
Fuksa Milan 1742 PL 1-2, 3-4 PL
Gabriš Radim 1818 PL 1-2, 3-4
Gabzdil Rudolf 1801 PL 1-2, 3-4 PL
Goshko Dmitry PL 1-2, 3-4 PL
Gottwald Zdeněk 1806 sl 1-2, 3-4
Gottwald Albert 1804 D 1-2, 3-4 D D
Gottwald Josef 1805 D 1-2, 3-4 D D
Gregor Antonín 1807 PL 1-2, 3-4 sl
Gulda Roman 1817 PL 1-2, 3-4 PL
Habarta Jan 11939 PL 1-2, 3-4
Häckel Martin 11910 PL 1-2, 3-4 PL
Hajdaj Patrik 11931 PL 1-2, 3-4 PL
Hajdaj Evžen 11909 PL 1-2, 3-4
Hájek Jiří 11911 PL 1-2, 3-4 PL
Hájek Tomáš 11938 PL 1-2, 3-4
Hamet Alois 1906 D 1-2, 3-4 D D
Hampejs František 1908 sl 1-2, 3-4
Hanuš Jaromír 1911 PL 1-2, 3-4
Hartl Jan 1915 D 1-2, 3-4 D D
Hauck David 1997 PL 1-2, 3-4
Háva Jiří 11903 PL 1-2, 3-4 PL
Havelda Zbyněk 1999 sl 1-2, 3-4
Havránek Oldřich 11917 PL 1-2, 3-4
Hejda Radek 11937 PL 1-2, 3-4
Hejkal Jiří 1921 PL 1-2, 3-4 PL
Helešic Jan 11916 PL 1-2, 3-4 PL PL
Hemala Vladimír 11935 PL 1-2, 3-4
Heřman Petr 11925 PL 1-2, 3-4 PL+d1000
Hesoun Petr 11941 PL 1-2, 3-4
Hlaváč Peter 11934 PL 1-2, 3-4
Hlaváček Antonín 11951 X
Hoferek David 11919 PL 1-2, 3-4
Holly Ferdinand 1939 PL 1-2, 3-4
Holub Antonín 11912 PL 1-2, 3-4 PL
Holý Kamil 11928 PL 1-2, 3-4 PL
Honců Miroslav 1947 D 1-2, 3-4 D D
Horák Jan 1953 PL 1-2, 3-4 PL
Horák Antonín 1952 PL 1-2, 3-4 PL
Houba Ladislav 1961 D 1-2, 3-4 D D
Hovorka Oldřich 1964 PL 1-2, 3-4
Hovorka Tomáš 11950 mč 1-2, 3-4 PL
Hradil Karel 11918 PL 1-2, 3-4
Hradský Milan 1969 D 1-2, 3-4 D D
Hrdlička Jan 1970 PL 1-2, 3-4
Hromádka Jiří 11922 PL 1-2, 3-4 PL
Hron Jan 1975 D 1-2, 3-4 D D
Hronková Jana 11952 X PL
Hrudová Eva 11926 PL 1-2, 3-4 PL
Hruša Pavel 1979 PL 1-2, 3-4 PL
Hruška Michal 1981
Hrůzová Lucie 11940 PL 1-2, 3-4 PL
Hřeben František 1984 PL 1-2, 3-4
Hučín Bohumil 11933 D 1-2, 3-4 D D
Hula NETISKNOUT Stanislav 1989 D 1-2, 3-4 D D
Hurko Volodymyr 11929
Chládek František 2004 D 1-2, 3-4 D D
Chromý Jiří 2008 sl 1-2, 3-4
Chvalkovský Jiří 2011 PL 1-2, 3-4 PL
Chvojka Pavel 2012 PL 1-2, 3-4 PL
Chybík Josef 2014 PL 1-2, 3-4 PL
Ides David 20004 PL 1-2, 3-4 PL
Imríšek Pavel 20003 PL 1-2, 3-4 PL
Ivánek Zdeněk 20002 PL 1-2, 3-4
Jahn Oldřich 2201 sl 1-2, 3-4
Jáchymek Pavel 2259 sl 1-2, 3-4
Jakeš Oldřich 2202 D 1-2, 3-4 D D
Jákl Stanislav 2262 X
Jakubal Miloň 2203 PL 1-2, 3-4 PL
Jakubec Pavel 2258 PL 1-2, 3-4 PL PL
Janák Jiří 2204 PL 1-2, 3-4 PL
Janata Miroslav 2207 PL 1-2, 3-4 PL
Januš Jiří 2249 PL 1-2, 3-4 PL
Jaroš Josef 2216 PL 1-2, 3-4
Jarouš Milan 2261 PL 1-2, 3-4 PL
Jech Petr 2247
Jelínek Jaroslav 2220 PL 1-2, 3-4
Jelínek Josef 2221 ČČ 1-2, 3-4 ČČ ČČ
Jeřábek Petr 2223 PL 1-2, 3-4
Jeziorski Petr 2243 PL 1-2, 3-4 PL
Ježek Jan 2224 PL 1-2, 3-4 ČČ ČČ
Jindra Zdeněk 2228 PL 1-2, 3-4 PL
Jirgl Tomáš 2231 PL 1-2, 3-4 PL
Jor Tomáš 2260 mč 1-2, 3-4 mč+d550
Jurkovská Lucie 2238 PL 1-2, 3-4 PL
Juřena Daniel 2241
Kabátek Petr 2302 PL 1-2, 3-4 PL
Kačírek Antonín 2308 PL 1-2, 3-4 PL
Kadlec Josef 249932 PL 1-2, 3-4 PL
Kadlec Tomáš 249945 PL 1-2, 3-4 PL
Kaláb Jaroslav 2316 PL 1-2, 3-4
Kalandra Petr 2319 PL 1-2, 3-4 PL PL
Kalivoda Vladimír 2323 PL 1-2, 3-4 PL
Káňa Jiří 2325 sl 1-2, 3-4
Kapler Oldřich 2329 PL 1-2, 3-4 PL
Karas Zdeněk 2331 PL 1-2, 3-4
Karaus Ladislav 2332
Karnecká-Potměšilová NETISKNOUT Helena 2334
Kašpar Ludvík 2336 D 1-2, 3-4 D D
Kašpárek NETISKNOUT Rudolf 2337
Kejval Zbyněk 2344 PL 1-2, 3-4
Kernal Jan 249947 X
Kindl Jiří 249907 sl 1-2, 3-4
Klapka Ladislav 249948 X
Klátil Lubomír 249937 sl 1-2, 3-4
Klausnitzer Bernhardt D 1-2
Kletečka Zdeněk 2350 PL 1-2, 3-4 PL
Klícha Miroslav 2353 PL 1-2, 3-4
Klíma Libor 2354 PL 1-2, 3-4
Klouček Jiří 249914 PL 1-2, 3-4 PL
Kmeco Rudolf 2361 PL 1-2, 3-4
Kment Petr 249916 PL 1-2, 3-4 PL+d2000
Knapp Michal 249930 PL 1-2, 3-4
KNIHOVNA Krkonošské muzeum 2424 PL 1-2, 3-4 PL
Knížek Miloš 2362 PL 1-2, 3-4
Kobylák Jan 2363
Kocian Matúš 2364 PL 1-2, 3-4 PL
Kocourek František 2366 PL 1-2, 3-4 PL
Kocourek Václav 2368 PL 1-2, 3-4 PL
Kočárek Petr 2490 PL 1-2, 3-4 PL
Kočišek Ján 249939
Kohn Jiří 2370 PL 1-2, 3-4 PL
Kohout Miloslav 2497 D 1-2, 3-4
Kolář Vojtěch 249943 PL 1-2, 3-4
Kolibáč Jiří 2377 PL 1-2, 3-4
Komenda Josef 2381 PL 1-2, 3-4 PL
Komínek Josef 2382 PL 1-2, 3-4
Kondler Jaroslav 2384 sl 1-2, 3-4
Konečný Karel 2386 PL 1-2, 3-4
Konopásek Vladimír 2387 D D
Konrád Martin 2389 PL 1-2, 3-4
Konvička Ondřej 249926 PL 1-2, 3-4
Kopecký Tomáš 2499 PL 1-2, 3-4
Kopr David 249931 PL 1-2, 3-4
Košťál Zdeněk 2402 PL 1-2, 3-4
Kotyk Jiří 249906 PL 1-2, 3-4
Koutecký Slavomír 2404 sl 1-2, 3-4
Kovář Ivo 2405 PL 1-2, 3-4 D D
Kovář Jakub 249941 PL 1-2, 3-4 PL
Kovář Josef 249942 PL 1-2, 3-4 PL
Kovařík Milan 2407 PL 1-2, 3-4 PL
Kozel Petr 249949 X PL
Král David 2411 PL 1-2, 3-4 sl+d2000
Králíček Milan 2413 D 1-2, 3-4 D D
Krampl František 2415 PL 1-2, 3-4
Krásenský Pavel 2475 PL 1-2, 3-4
Krátký Jiří 2494 PL 1-2, 3-4 PL
Kraus Zdeněk 2419 PL 1-2, 3-4 PL
Krejčík Petr 249917
Krejčíř Miloš 249940 PL 1-2, 3-4 PL
Kresl Petr 2496 PL 1-2, 3-4 PL
Křivan Václav 249911 PL 1-2, 3-4
Kubáň Vítězslav 2439 PL 1-2, 3-4 PL
Kubíková Kateřina 249946 X
Kuboň Milan 2449 PL 1-2, 3-4 PL
Kučera Pavel 2481 PL 1-2, 3-4
Kučera Petr 249929
Kudrna Arnošt 2454 PL 1-2, 3-4
Kudyn Milan 2455 PL 1-2, 3-4 PL
Kuja Jindřich 2456 PL 1-2, 3-4 PL
Kundrata Robin 249944 PL 1-2, 3-4
Kuras Tomáš 2465 PL 1-2, 3-4 PL PL
Kylies Petr 249905 PL 1-2, 3-4 PL
Kynkor Jiří 2495 PL 1-2, 3-4 PL
Lackner Tomáš 2542 PL 1-2, 3-4 PL
Lahoda Jiří 2547 PL 1-2, 3-4 PL
Láska Radomír 2507 PL 1-2, 3-4 PL
Laštůvka Aleš 2509 PL 1-2, 3-4
Laštůvka Zdeněk 2511 PL 1-2, 3-4 PL
Lelláková Františka 2521 D 1-2, 3-4 D D
Linhart Martin 2525 PL 1-2, 3-4 PL
Liška Jan 2527 PL+d350 1-2, 3-4
Lízler Robert 2543 PL 1-2, 3-4
Löbl Ivan ČČ 1-2 ČČ ČČ
Lohnický Josef 2549 PL 1-2, 3-4 PL
Lounek Otakar 2534 D 1-2, 3-4 D D
Lukovský Jan 2550 mč 1-2, 3-4
Máca Jan 2601 PL 1-2, 3-4 D D
Macík Roman 26619
Mahlerová Karolina 26624 X
Macháček Pavel 26601 sl 1-2, 3-4 sl
Majer Josef 2698 sl 1-2, 3-4 sl
Majkus Zdeněk 2613 D 1-2, 3-4 D D
Malenovský Igor 26608 PL 1-2, 3-4 PL
Malinka Zdeněk 2697 PL 1-2, 3-4 PL
Malohlava NETISKNOUT Vladimír 26615
Malý Vladislav 2621 ČČ 1-2, 3-4 ČČ ČČ
Mantič Marion 2622 PL 1-2, 3-4 PL
Mareček Ivan 2624 sl 1-2, 3-4 sl
Marek Jaroslav 2626 D 1-2, 3-4 D D
Mareš Jaroslav 2628 D 1-2, 3-4 D D
Maršík Ladislav 2633 PL 1-2, 3-4 sl
Martinů Ivo 2637 PL 1-2, 3-4 PL
Martiš Miroslav 2638 PL 1-2, 3-4 PL
Marvan Ivan 2639 PL 1-2, 3-4
Mařík Martin 2640 PL 1-2, 3-4 PL
Matějka Marek 26623 PL 1-2, 3-4
Mates Pavel 2644 PL 1-2, 3-4 PL
Matouš Josef 2645 PL 1-2, 3-4 PL
Matoušek Jan 26621 PL 1-2, 3-4 PL
Matuška Jiří 2648 PL 1-2, 3-4 PL
Matúšových Petr 26610 PL 1-2, 3-4
Mazánek Libor 26611 PL 1-2, 3-4 PL
Melich Václav 2649 D 1-2, 3-4 D D
Melichar Tomáš 26606 PL 1-2, 3-4 sl
Mencl Ladislav 2650 PL 1-2, 3-4 PL
Miesbauer Josef 2688 PL 1-2, 3-4 PL
Michalec Ilja 2656 PL 1-2, 3-4 PL
Mikát Michael 26622 PL 1-2, 3-4 PL PL
Mikát Miroslav 2658 PL 1-2, 3-4 PL
Miko Ladislav 2660 PL 1-2, 3-4 PL PL
Mikyška Adolf 2665 D 1-2, 3-4
Minář NETISKNOUT Jan 2666 D D D
Mlejnek Roman 26616 PL 1-2, 3-4 PL
Mocek Bohuslav 2669 PL 1-2, 3-4
Modlinger Roman 26613 PL 1-2, 3-4 PL PL
Moravec Jiří 2674 D 1-2, 3-4 D D
Moravec Pavel 2676 PL 1-2, 3-4 PL
Mráček Zdeněk 2681 PL 1-2, 3-4
Mrozek Richard 2699 sl 1-2, 3-4 sl
Mucska Radoslav 26617 PL 1-2, 3-4 PL
Mühle Hans
Muška František 26602 PL 1-2, 3-4 PL
Muzeum Beskyd 2694 PL 1-2, 3-4
Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace 26612 PL 1-2, 3-4
Nakládal Oto 2748 PL 1-2, 3-4 PL PL
Nedvěd Oldřich 2707 PL 1-2, 3-4 PL
Němec Václav 2712 PL 1-2, 3-4 PL
Němec Vojtěch 2741 PL 1-2, 3-4
Němý Jaroslav 2742 PL 1-2, 3-4 PL
Nežerka Jiří 2718 D+d550 1-2, 3-4 D D
Nikodým Milan 2719 PL 1-2, 3-4 PL
Nohel Petr 2720
Novák Martin 2749 X
Novák Ivo 2724 D+d1000 1-2, 3-4 D+d1000 D
Novák Vladimír 2729 PL 1-2, 3-4 d1500
Novák NETISKNOUT František 2723 D D D
Ondra Pavel 2812 D 1-2, 3-4 D D
Opatrný Daniel 2822 PL 1-2, 3-4
Orszulik Kamil 2814 PL 1-2, 3-4 PL
Ostravské muzeum 2818 PL 1-2, 3-4
Ouda Michal 2816 PL 1-2, 3-4 PL
Özbek Hikmet
Pacholátko Petr 2902 PL 1-2, 3-4
Paikert František 2903 D 1-2, 3-4
Pálek Václav 29926 PL 1-2, 3-4 PL
Pašek Miroslav 29914 PL 1-2, 3-4
Pávek Jiří 2912 PL 1-2, 3-4 PL
Pavel Filip 29904 PL 1-2, 3-4
Pavlíček Jan 2914 PL 1-2, 3-4 D D
Pavlíčková Kristýna 29930 X PL
Pecina Roman 29910 PL 1-2, 3-4 PL
Pecina Pavel 2920 D 1-2, 3-4 D D
Peck Jarmila
Pejcha Michal 2985
Pelikán Jan 29920 PL 1-2, 3-4
Peřinková Pavlína 29919 PL 1-2, 3-4
Picek Vít 2937 PL 1-2, 3-4
Pikner Michal 29922 PL 1-2, 3-4
Pittner Radim 29923 PL 1-2, 3-4
Pivoňka Jiří 29913 D 1-2, 3-4 D D
Plančík Jaroslav 2945 PL 1-2, 3-4 PL PL
Plecháč Jiří 2946 D 1-2, 3-4 D D
Pleskač David 29911
Plutenko Vitalievič 29908 PL 1-2, 3-4 PL
Podholová Pavlína 29927 mč 1-2, 3-4
Pokorný Pavel 2951 PL 1-2, 3-4
Pokorný Richard 29929 X PL
Potocký Pavel 2962 PL 1-2, 3-4
Pražák Jan 29928 mč 1-2, 3-4
Preisler Jiří 29912 PL 1-2, 3-4 PL
Procházka Jiří 29924 PL 1-2, 3-4
Prokop Jakub 2992 PL 1-2, 3-4
Prokop Jiří 2998 PL 1-2, 3-4 PL
Provazník Jiří 2995 PL 1-2, 3-4 PL
Průdek Pavel 2970 PL 1-2, 3-4 PL
Pruner Luboš 2971 sl 1-2, 3-4 sl
Průša Milan 29925 PL 1-2, 3-4 PL
Přidal Antonín 29903 PL 1-2, 3-4
Pšenička Ivan 2987 PL 1-2, 3-4
Pšenička Stanislav 2975
Ptáčník Michal 2976 PL 1-2, 3-4
Pučkov Alexander 29907 PL 1-2, 3-4 PL
Pultar Oldřich 2980 PL 1-2, 3-4
Purchart Luboš 29906 PL 1-2, 3-4
Rakovič Miloslav 3002 D 1-2, 3-4 D D
Rataj Karel 3003 D 1-2, 3-4 D D
Rébl Karel 3006 PL 1-2, 3-4 PL
Rejl Stanislav 3045 PL 1-2, 3-4 PL
Resl Jaroslav 3010 PL 1-2, 3-4 PL
Resl Květoslav 3011 PL 1-2, 3-4 PL
Ričl David 3043 PL 1-2, 3-4 PL
Roháček Jindřich 3014 PL 1-2, 3-4
Rolčík Jakub 3017 PL 1-2, 3-4 PL+d2000
Rothová Helena 3056 X
Rozkošný Rudolf 3023 ČČ 1-2, 3-4 ČČ ČČ
Rozsíval Milan 3024 PL 1-2, 3-4
Rubín Jaroslav 3025 PL 1-2, 3-4 PL
Rus Ivo 3047 PL 1-2, 3-4 PL
Rusek Josef 3031 D 1-2, 3-4 D D
Růžička Jan 3032 PL 1-2, 3-4 PL
Růžička Tomáš 3033 PL 1-2, 3-4
Rybárik Tomáš 3054 PL 1-2, 3-4
Ryjáček Vít 3049 PL 1-2, 3-4
Ryšánek Jaroslav 3055 PL 1-2, 3-4 PL
Ryšavý Jaroslav 3052 PL 1-2, 3-4
Řebíček Vladislav 3102 PL 1-2, 3-4 PL PL
Řehoř Libor 3103 PL 1-2, 3-4
Řeřicha Michal 3110 X
Řezníček Martin 3109 PL 1-2, 3-4 PL
Říha Martin 3108 sl 1-2, 3-4 sl
Říha Jan 3105 D 1-2, 3-4 D D
Sabol Ondřej 3319 PL 1-2, 3-4
Sabol Matěj 3339 mč 1-2, 3-4
Salač Václav 1553 PL 1-2, 3-4 PL
Saska Pavel 3310 PL 1-2, 3-4
Sedláček Ondřej 3337 PL 1-2, 3-4
Sehnal Richard 3309 PL 1-2, 3-4
Sehnal Rostislav 3328 PL 1-2, 3-4
Seidel Miroslav 3341 X
Sejkora Radek 3325 PL 1-2, 3-4 PL
Sekerka Lukáš 3331 PL 1-2, 3-4
Schneider Jan 3218 PL 1-2, 3-4 PL
Schön Karel 3220 ČČ+d550 1-2, 3-4 ČČ+d550 ČČ
Schreiber Igor 3221 PL 1-2, 3-4 PL
Sieber Arnošt 3222 PL 1-2, 3-4 PL
Siegel Michal 3335 sl 1-2, 3-4 sl
Siniaev Viktor 3321 ZČZ
Sitek Tomáš 3226 PL 1-2, 3-4
Sitek Jan 3225 PL 1-2, 3-4 PL
Sivell Duncan 3333
Skala Jiří 3334 PL 1-2, 3-4 PL
Skalický Stanislav 3229 PL 1-2, 3-4 PL
Skoupý Vladimír 3234 PL 1-2, 3-4 PL
Skuhravá Marcela 3235 ČČ 1-2, 3-4 ČČ ČČ
Skuhrovec Jiří 3320 PL 1-2, 3-4
Skyva Jan 3239 D 1-2, 3-4 D D
Sládeček František 3335 PL 1-2, 3-4
Sladký Petr 3242 PL 1-2, 3-4
Sláma Milan 3243 D 1-2, 3-4 D D
Sláma Pavel 3244 PL 1-2, 3-4
Smetana Aleš 3304 ČČ ČČ ČČ
Sommer Václav 3340 X PL
Sommer David 3329 mč+d550 1-2, 3-4 mč+d550
Souček Martin 3338 PL 1-2, 3-4
Spružina Jiří 3312 PL 1-2, 3-4
Staněk Tomáš 3333 sl 1-2, 3-4 sl
Stanovský Jiří 3272 PL 1-2, 3-4 PL
Starý Jaroslav 3273 D 1-2, 3-4 D D
Stejskal Robert 3314 PL 1-2, 3-4 PL
Straka Jakub 3316 PL 1-2, 3-4
Strauss Robert 3323
Strejček Petr 3285 PL 1-2, 3-4 PL
Svoboda David 3311 PL 1-2, 3-4
Sýkora Karel 3325 PL 1-2, 3-4 PL
Szopa Richard 3315 PL 1-2, 3-4 PL
Šafanda Jaroslav 3402 D 1-2, 3-4 D D
Šafář Jaroslav 3490 PL 1-2, 3-4 PL
Šafránek Ladislav 3405
Šálek Lubomír 3406 PL 1-2, 3-4 PL
Šanda Miloslav 3408 PL 1-2, 3-4
Šefrová Hana 3479 PL 1-2, 3-4 PL
Šifner František 3415 D 1-2, 3-4 D D
Šich Ladislav 3416 PL 1-2, 3-4 PL
Šilha Václav 3417 PL 1-2, 3-4 PL
Šilingr Jiří 3418 PL 1-2, 3-4 PL
Šíma Adam 3484 PL 1-2, 3-4 PL
Šiman Libor 3482 sl 1-2, 3-4 sl
Šimek Karel 3472 PL 1-2, 3-4
Šindelář Zdeněk 3421 PL 1-2, 3-4 PL
Šípek Petr 3485 PL 1-2, 3-4 PL
Šípková Hana 3491 X PL
Škapec Ludvík 3424 PL 1-2, 3-4 PL
Škoda Richard 3477 PL 1-2, 3-4 PL
Škorpík Martin 3425 PL 1-2, 3-4
Škořepa Petr 3336 PL 1-2, 3-4 PL
Šlachta Martin 3467 PL 1-2, 3-4 PL
Šmaha Jiří 3426 D 1-2, 3-4
Šnobl Karel 3430 sl 1-2, 3-4 sl
Šponiar Jiří 3434 PL 1-2, 3-4
Špryňar Pavel 3468 PL 1-2, 3-4 PL
Šrámek Petr 3481 PL 1-2, 3-4 PL
Šťastný Jaroslav 3437 PL 1-2, 3-4
Šťastný Jaromír 3436 PL 1-2, 3-4
Štekl NETISKNOUT Jiří 3438 D D D
Štěpánek Pavel 3442 PL 1-2, 3-4 PL
Štolc Vladimír 3488 PL 1-2, 3-4 PL
Štrobl Martin 3492 X
Šuchma Antonín 3469 sl 1-2, 3-4 sl
Šulák NETISKNOUT Luboš 3483 PL 1-2, 3-4 PL
Šumpich Jan 3453 PL 1-2, 3-4 PL
Švácha Petr 3454 PL 1-2, 3-4 PL PL
Švanda Tomáš 3487 PL 1-2, 3-4
Švarc Jiří 3490 sl 1-2, 3-4 sl
Švarc Martin 3476 PL 1-2, 3-4 PL
Švec Zdeněk 3459 PL 1-2, 3-4 PL
Švecová Anna 3489 PL 1-2, 3-4 PL
Těťál Ivo 3509 PL 1-2, 3-4
Tihelka Erik 3556 mč+d550 1-2, 3-4 mč+d550
Tichota Jiří 3510 D 1-2, 3-4
Tichý Vladimír 3549 PL 1-2, 3-4 PL
Tkoč Michal 3556 PL 1-2, 3-4 PL
Tomčík Jiří 3516 PL 1-2, 3-4
Tomeček Vojtěch 3519 PL 1-2, 3-4 PL
Trávníček Dušan 3546 PL 1-2, 3-4 PL
Trávníček Zdeněk 3527 sl 1-2, 3-4 sl
Trmal Antonín 3531 PL 1-2, 3-4 PL
Trnka Filip 3555 PL 1-2, 3-4 PL
Trýzna Miloš 3550 PL 1-2, 3-4 PL
Tůma Lukáš 3554 PL 1-2, 3-4 PL
Tůma Petr 3536 PL 1-2, 3-4
Turčáni Marek 3553 PL 1-2, 3-4
Turčín Miloslav 3538 PL 1-2, 3-4 PL
Turna Jaroslav 3541 PL 1-2, 3-4
Týr Václav 3548 PL 1-2, 3-4 PL
Tyrner Pavel 3543 D 1-2, 3-4 D D
Uhlíř Karel 3607 PL 1-2, 3-4 PL
Urbánek František 3605 PL 1-2, 3-4 PL
Uřičář Jan 3606 PL 1-2, 3-4
Vacula Dušan 3779 PL 1-2, 3-4 PL
Vágner Jaroslav 3791 PL 1-2, 3-4 PL
Vála Miloslav 3706 PL 1-2, 3-4 PL
Valenta Vladislav 3708
Vancl Zdeněk 3710 PL 1-2, 3-4 PL
Vaněk Stanislav 3717 PL 1-2, 3-4 PL
Vaněk Petr 3715 PL 1-2, 3-4 PL
Vaňhara Jaromír 3718 PL 1-2, 3-4
Vašíček NETISKNOUT Martin 3792 sl 1-2
Vávra Jiří 3721 PL 1-2, 3-4 PL
Vávra Jiří Ch. 3722 PL 1-2, 3-4 PL PL
Včelička Petr 3786
Veselý Petr 3730 PL 1-2, 3-4 PL
Viktora Petr 3733 PL 1-2, 3-4
Vinš NETISKNOUT Karel 3735 D D D
Víša Jan 3736 PL 1-2, 3-4
Vodjanov Konstantin 3789
Vondráček Dominik 3793 X
Vonička Pavel 3757 PL 1-2, 3-4 PL+d450
Vrabec Vladimír 3772 PL 1-2, 3-4 PL+d3000
Všetečka Josef 3764 PL 1-2, 3-4 PL
Vyhnálek Vladimír 3766 PL 1-2, 3-4
Vysloužil Ladislav 3767 D 1-2, 3-4
Vysoký Václav 3768 D 1-2, 3-4
Wachtl Hynek 3802 sl 1-2, 3-4 sl
Zábranský Petr 3937 PL 1-2, 3-4 PL
Zahradník Petr 3902 PL 1-2, 3-4 PL
Zapletal Radek 3936 PL 1-2, 3-4
Záruba Martin 3939 X PL
Záruba NETISKNOUT Petr 3935
Zbuzek Bořivoj 3911 PL 1-2, 3-4 PL
Zeithaml Josef 3929 PL 1-2, 3-4
Zelený Jiří 3915 D+d550 1-2, 3-4 D+d550 D
Zelík Pavel 3934 sl 1-2, 3-4 sl
Zeman Šimon 3938 mč 1-2, 3-4
Zieris Vladimír 3931 PL 1-2, 3-4 PL
Zúber Miroslav 3922 PL 1-2, 3-4 PL
Zvarič Bohdan 3927 D 1-2, 3-4 D D
Zýka Miroslav 3930 PL 1-2, 3-4 PL
Žahour Pavel 4009 PL 1-2, 3-4 PL
Žák Jaroslav 4001 PL 1-2, 3-4 PL
Žďárek (nechce Klap.) Jan 4002 D+d550 D+d550 D
Žemlička Miroslav 4007 PL 1-2, 3-4 PL